Протезування зубів (Ортопедія)

Наша ортопедична стоматологія Elma пропонує якісне протезування зубів у Києві за доступною ціною всім пацієнтам.

Ортопедичною стоматологією вважається не лише розділ, де працюють дантисти, цей напрямок займається патологіями різного рівня кістково-м’язової системи. Предметом такої сфери є вивчення, профілактика діагностування та лікування дефектів. Ортопед та ортодонт – два різних спеціалісти і не слід їх плутати. Така послуга пропонується багатьма стоматологічними клініками. Важливим етапом є лікування захворювань пародонту, а також зубощелепного апарату та нижньощелепного суглоба.

Наша ортопедична стоматологія знаходиться у районі Позняків на вул. Ганни Ахматової, 30 оф. 514а. Запишіться на прийом за тел: (066) 700-41-57

Чому замовити протези та встановити вигідно у нас?

Ми пропонуємо надійні протези із встановленням. Чесні ціни на виготовлення протезів та протезування зубів у Києві. Недорого та якісно з гарантією.

  • Багатолітній досвід наших ортопедів стоматологів та застосування сучасних технологій, дає прекрасну можливість вирішувати будь-які проблеми ортопедії найрізноманітніших рівнів складності захворювання та вікової категорії пацієнтів.
  • Кожен окремий випадок розробляє індивідуальну програму лікування, виходячи з отриманих результатів професійної діагностики, а також враховується специфіка проблеми та вимоги пацієнта.
  • Кожен етап лікування проходить під суворим наглядом лікарів, де вони стежать за станом своїх пацієнтів. А потім, надається вся необхідна інформація, відповідно до правильного догляду за вінірами, протезами або коронками.

Протезування зубів для пенсіонерів

Нашою клінікою надаються:

У ході роботи, нами використовуються виключно якісні матеріали, які вони відрізняються за кольором та формою від рідних зубів. При будь-якій ситуації ротової порожнини, Ви отримаєте професійну консультацію про наявні методи, про їх переваги і недоліки. Однак у будь-якому випадку приймати рішення, який варіант протезування вибрати для себе, вирішувати лише Вам!

Для своїх пацієнтів ми пропонуємо найсприятливіші умови лікування зубів, а також доступну цінову політику. Зручне розташування клініки і транспортна розв’язка, дасть можливість кожному пацієнту без особливих труднощів відшукати приміщення. Про нашу клініку залишають виключно позитивні відгуки, і ми цим пишаємося!

Зручний робочий графік допоможе записатися на більш зручний для себе час. Якщо бажаєте отримати консультацію або записатися на прийом, телефонуйте прямо зараз і запишіться на прийом за тел: (066) 700-41-57

Бажаємо всього хорошого!

Color Skin

Nav Mode

Call Now Button