Безметалева кераміка

Ми пропонуємо безметалеву кераміку, коронки для зубів у Києві за доступною ціною.

Безметалева кераміка: що це?

Безметалова кераміка на сьогоднішній день стала одним з останніх досягнень стоматологічної галузі. Дана технологія дає можливість виробляти надійні та зручні коронки, вініри, а також інші конструкції, що відрізняються високими естетичними особливостями. Зроблені в зуботехнічній лабораторії такі коронки будуть не відрізняються від природного зуба, навіть самим лікарем.

За всіма технічними та зовнішніми параметрами, безметалова коронка відрізняється доступною функціональністю та безпекою для пацієнта. Керамічна коронка в стоматології ELMA буде виготовлена ​​з урахуванням анатомічних форм та природного відтінку зубів. Вона не викликає алергії, а також чудово підходить для реставрації жувальних зубів. Такі коронки можуть виконуватися за допомогою пресованого лиття, нашарування порцеляни або фрезеруванням.

Безметалловые коронки
керамічні коронки, безметалова кераміка

Безметалева кераміка – природна краса!

Виправити хвилюючі дефекти зубів та повернути посмішці колишню привабливість – не проблема для сучасної стоматології! Бажаєте, щоб нові зуби були максимально наближені до природних, тоді вибирайте безметалеву кераміку, яка вважається ідеальною для людей із підвищеними естетичними запитами.

Вініри на зубах
Природна посмішка із встановленими вінірами

Завдяки наявним якостям кераміка вважається досконалим матеріалом для протезування зубів. Термін служби таких виробів перевищує 20 років!

А весь секрет особливостей та характеристик безметалової кераміки криється у техніці її виконання. Кожен окремий протез виготовляється індивідуально з огляду на всі особливості пацієнта. Таким чином, можна виготовити коронки та протези, з якими буде максимально комфортно.

Безметалева кераміка: етапи виготовлення

Найперший підготовчий етап націлений на лікування та підготовку протезованих зубів. Фахівцем робиться оптичний зліпок зуба, яким і буде робитися протез, підбирається оптимальний колір, моделюється каркас.

За допомогою спеціального верстата буде виточено каркас конструкції. Основа протеза дещо буде покрита керамічною масою. Заготівля відправляється в піч і обпалюється за високого температурного показника сім годин. Після всього цього пацієнт приходить на примірку.

У клініці Ельма працюють найкращі зубні техніки у Києві на Позняках, які виготовлять ідеальні коронки для зубів. Телефонуйте нам прямо зараз і записуйтесь на прийом до лікаря за телефонами на нашому сайті.

Стоматологічна клініка «ELMA» завжди допоможе мати гарну посмішку!

Як виготовляють безметалеві керамічні коронки?

Дивіться відео

Color Skin

Nav Mode

Call Now Button