Незнімне протезування зубів

Незнімне протезування у Києві за доступною ціною.

Незнімне протезування дуже часто застосовується, щоб виправити дефекти та відновити жувальну функцію зубів, покращити їхній зовнішній вигляд та якість мови. У стоматологічній клініці Еlma незнімні зубні протези поставлять методом прикріплення їх до рідних зубів або імплантатів. Таким чином, жорстко закріпившись завдяки особливому клею або шурупу протези допоможуть відновити анатомічні контури всього зубного ряду і красу Вашої посмішки.

Набір протеза високої якості повинен виділятися природністю кольору, а також мати певну твердість і стійкість до травм. Дуже важливо, щоб такі вироби були повністю сумісні з організмом, і в жодному разі не породжували у нього алергічних реакцій. Сьогодні величезний успіх та широкий попит завоювало незнімне протезування зубів із застосуванням металокерамічних коронок, що складаються з металевого каркасу та керамічного покриття. Наші досвідчені та висококваліфіковані фахівці вдаються до опрацьованих до найдрібніших деталей методів, та виконують протезування фронтальних та бічних зубів, а також виправляють недоліки зубного ряду та здійснюють комбінування як знімних, так і незнімних конструкцій. Звернувшись до нашої клініки, Ви знайдете величезний вибір таких виробів, вироблених відомими фірмами. Тут вам якісно встановлять незнімні зубні протези, що матимуть круговий виступ та виключатимуть можливість запалення ясен.

Існують і безметалові незнімні протези з кераміки, які характеризуються міцністю, естетичною досконалістю та виготовленням із застосуванням комп’ютерних технологій.

Які існують переваги незнімних протезів?

  • досконала естетика;
  • з біологічної точки зору, підходить організму;
  • не викликає алергії та побічних ефектів;
  • має значну міцність, якщо порівнювати вироби з цільної кераміки.

Як показує практика, люди вдаються до встановлення незнімних протезів з багатьох причин. Цей ефективний метод має виключно позитивні відгуки, особливо, якщо його здійснює професіонали високого рівня. Наші лікарі допоможуть вам зупинити незнімне протезування на найвищому рівні. Фіксовану вартість послуги назвати дуже складно, тому що все індивідуально, і залежить від ситуації у ротовій порожнині та додаткових особливостях.

Color Skin

Nav Mode

Call Now Button