Які бувають жести спілкування пацієнта зі стоматологом?

Сидячи в стоматологічному кріслі, у Вас є набір жестів завжди під рукою. Вони вам допоможуть в будь-якій ситуації. Коли у вас відкритий рот і сказати в слух немає можливості, тоді скористайтеся таблицею жестів, які можна подивитися на фото.

Стоматологи якісної, надійної клініки, в якій турбуються не лише про здоров’я ваших зубів, а й про ваш комфорт, навіть винайшли засіб особливого спілкування з пацієнтом. Бо доки ваш рот відкритий, ви можете видавати лише невиразні, незрозумілі звуки.

То ж саме завдяки увазі до самопочуття пацієнта і виникла азбука «німого спілкування» між лікарем і хворим.

Сучасна стоматологія — відпочинок, а не муки

Часи, коли лікування зубів асоціювалось з біллю та іншими неприємними відчуттями, на щастя вже в минулому. Адже завдяки інноваціям у сфері стоматології в сучасних клініках пломбують зуби без свердління. А значить і без головного джерела страху перед стоматологічним кабінетом – бормашини.

Стоматологія в Києві – як обрати хорошого лікаря

Існує багато порад, які допомагають обрати хорошу стоматологічну клініку. Адже через пошесть такої хвороби, як карієс, нині майже не залишилось людей зі здоровими зубами. А значить на ринку зуболікувальних послуг існує велика конкуренція. При виборі хорошого стоматолога зважте як на об’єктивні, так і на суб’єктивні критерії.

Суб’єктивні фактори

Окрім суто фахових характеристик та навичок, а також потрібного досвіду, лікар повинен володіти й належними людськими якостями. Перш за все, він має бути людиною здатною до співчуття, співпереживання. Саме завдяки цій безцінній людській чесноті й стало можливим спілкування стоматолога з пацієнтом під час процесу лікування зубів. Адже головні знаки, які руками подає хворий, стосуються його самопочуття. При цьому пацієнт сигналить не лише про відсутність чи наявність болю, та про його ступінь.

Хороший лікар бере до уваги найменший дискомфорт людини, яка в стоматологічному кріслі почуваються безпорадною. Навіть якщо у вас зачесалося обличчя, чи ви хочете щось сказати, ополоснути рот – сигнальте стоматологу. Хороший спеціаліст вам за це буде лише вдячний. Адже ваш психологічний стан передається і йому.

Як свідчить опитування пацієнтів стоматологічних клінік Києва, головною ознакою їхнього хорошого самопочуття на прийомі у стоматолога є повне розслаблення. В руках хорошого зубного лікаря людина відпочиває. Багатьох пацієнтів в процесі лікування навіть починає клонити в сон.

Об’єктивні фактори

Перш, аніж сісти в стоматологічне крісло, протестуйте клініку за кількома важливими критеріями:

 1. Зверніть увагу на приміщення, в якій знаходиться клініка, воно не повинно бути занедбаним.
 2. Оцініть інтер’єр приміщення – якість ремонту, наявність достатнього простору не лише в кабінетах, а й в коридорах, а також якість освітлення.
 3. В хорошій клініці вам не доведеться довго чекати на прийом – тут не буває великих черг, оскільки адміністрація і лікарі ставляться відповідально і до вашого, і до свого часу.
 4. Будь-яке ваше запитання чи зауваження, які стосуються лікування і його умов, знаходять адекватну реакцію спеціалістів.
 5. Надійна клініка надає широкий асортимент стоматологічних послуг, застосовуючи сучасну апаратуру та якісні матеріали.
 6. Лікарі надійної клініки мінімум раз на 5 років проходять кваліфікаційну практику, засвоюючи нові, інноваційні методи лікування;
 7. Зверніть увагу на те, чи дотримуються лікарі вимог інфекційної безпеки, до яких входять наступні правила.

Правила чистоти для лікарів

 • лікар миє руки спеціальним дезінфекційним розчином;
 • лікар працює в нових рукавичках і під час роботи не торкається сторонніх предметів;
 • інструмент, який впав на підлогу, вимагає дезінфекції, і не може зараз використовуватись;
 • всі інструменти мають бути продезінфіковані й повинні зберігатися в належних стерильних пакетах;

Лікування та профілактика зубів

Наша стоматологічна клініка і її висококваліфіковані спеціалісти відповідають усім вищевказаним вимогам. Ми цінуємо ваше самопочуття і здоров’я, оскільки від них залежить і наш щоденний настрій. Наші ціни цілком відповідають рівню послуг, які ми надаємо, і є найнижчими в Києві для клінік нашого рівня. У нас ви платите за гарантовану якість усі видів стоматологічних послуг. Звертайтесь в elma, якщо:

 • ви довго зволікали з відвідуванням стоматолога і ваші зуби вимагають негайного лікування;
 • виникли перші підозри на карієс;
 • хочете зробити якісне відбілювання зубів;
 • ви страждаєте від того, що не можете відкрито посміхатись – ми якісно здійснюємо вирівнювання зубів та інші роботи, пов’язані з ортодонтією;
 • ви шукаєте клініку, яка поєднує нові технології, сучасні якісні матеріали та обладнання, високу фахову кваліфікацію та належні людські якості лікарів;
 • вам потрібна фахова консультація стоматолога задля профілактики здоров’я вашої ротової порожнини;
 • ви залишись невдоволеними після відвідування іншої стоматологічної клініки;
 • відвідавши стоматолога, ви хочете мати не лише здорові зуби, а й хороший настрій.

Ваші сумніви щодо вибору стоматології в Києві розвіються вже навіть після того, як ви нам зателефонуєте і поспілкуєтесь з нашими лікарями.
Телефонуйте: (066) 700-41-57, (093) 273-98-73

Share:

Добавить комментарий

Color Skin

Nav Mode

Call Now Button