Лікування зубів інноваційним методом, препарат InnoDent Repair

Сучасна медицина не стоїть на місці, кожного дня вчені працюють над її удосконаленням. Головною метою покращення стоматологічної сфери є створення для пацієнтів максимально ефективного та безболісного лікування зубів, яке підійде дорослим, дітям та навіть вагітним. Один із таких методів лікування – InnoDent Repair. Що це, як працює та навіщо?

Що таке InnoDent Repair?

InnoDent Repair швейцарський препарат, який змінив підхід до лікування карієсу та відновлення емалі.

Зубна емаль складається з білка амелогеніна, який не здатний до самовідновлення. При пошкодженнях та карієсі відбувається його руйнування. Швейцарські вчені розробили препарат, основним компонентом якого є білок ідентичний до людського. Він є повністю біосумісним та активується за допомогою мінералів звичайної слини.

За основу розробки взяли акулячу слину, адже на відміну від людей ці тварини не мають проблем із зубами. Комбінація багатьох елементів дала змогу створити продукт, який максимально природно знешкоджує проблему.

Саме така технологія допомагає відновити пошкоджену емаль та зупинити розвиток початкового карієсу. Відновлення відбувається не за один день, але нова емаль не відрізняється від звичайної, має такий самий колір, блиск та міцність. Якщо дотримуватися усіх рекомендацій лікаря, то через 1-3 місяці ніхто і не помітить різниці між зубами, а результат залишається надовго.

Як працює InnoDent Repair?

InnoDent в работеПри утворенні поверхневого карієсу або пошкодженні відбувається демінералізація емалі, вона втрачає свою міцність та робить зуби беззахисними. InnoDent – система, яка проникає у мікропори та утворює захисну плівку. За допомогою слини захисний шар насичується усіма необхідними мінералами кальцію та фосфору. З часом новоутворена емаль витісняє залишки препарату. Внаслідок того, що дана технологія імітує природній амелогенез, її також називають біометричною регенерацією.
Аби зберегти ефект від препарату на довше слід підготувати зуби заздалегідь та продовжувати дбати про них після процедури.

Показання до застосування та переваги

Важливо розуміти, що даний препарат не може вирішити усі проблеми та застосовується лише у певних випадках. Проблеми, що виникають у дітей та дорослих, які можна вирішити за допомогою InnoDent Repair:

 • Початковий карієс.
 • Висока чутливість зубів.
 • Демінералізація після брекет-систем.
 • Тріщини емалі

Також даний препарат є профілактичним та застосовується як альтернатива герметизації фісур, після професійного відбілювання зубів, до або під час ортодонтичного лікування, під час вагітності та годування.

Переваги лікування InnoDent Repair:

 • Відсутність больових відчуттів, адже лікування проводиться без свердління та зайвого дискомфорту.
 • Естетичний вигляд вже після першого візиту.
 • Економічність внаслідок відсутності повторного лікування.
 • Безпека, яка доведена вченими.

Рекомендації для пацієнтів

Аби результат від процедури тривав якомога довше слід дотримуватися певних правил та рекомендацій.

 1. За кілька днів до початку лікування зубів необхідно підготувати не лише зуби, але й імунітет. Вживання вітамінів з великим вмістом кальцію допоможе препарату краще виконувати свою функцію відновлення.
 2. У день проведення процедури бажано дотримуватися «білої дієти» та виключити з раціону алкоголь.
 3. Протягом місяця слід чистити зуби лише м’якою щіткою та уникати будь-яких механічних пошкоджень.
 4. Бажано використовувати спеціальну зубну пасту для захисту емалі та ополіскувачі для зубів.
 5. Не менше ніж на місяць виключити з раціону кислі фрукти та соки, які пошкоджують емаль. Натомість ввести у харчування продукти збагачені кальцієм та фосфором (сир, йогурти, сметана, капуста, шпинат, вівсянка, горох)
 6. Перші 3 дні заборонено вживати тверду їжу (горішки, сухарики, насіння), напої(кава, кола, чай, соки, енергетики), алкогольні напої, їжа що фарбує (буряк, морква)

Обрати правильний метод лікування без допомоги лікаря майже неможливо. Саме тому спеціалісти стоматологічної клініки “Elma” намагаються підібрати для кожного пацієнта максимально комфортне та ефективне лікування. Якісне лікування карієсу на Позняках за доступними цінами – це можливість зберегти посмішку здоровою на багато років.

Киев. Стоматология «Elma» Позняки.

Share:

Добавить комментарий

Color Skin

Nav Mode

Call Now Button