Міфи про відбілювання зубів

Білосніжна посмішка як у голлівудських зірок – це результат не лише дбайливого догляду за зубами, але й використання спеціальних відбілюючи засобів. Відбілюючі пасти, гелі, смужки чи олівці, усе це можна придбати у звичайному магазині, але неможливо бути впевненим, що результат задовольнить Вас. Саме тому існує професійне відбілювання зубів у стоматологічних клініках, яке наразі не є чимось унікальним.

Процедура відбілювання зубів: страхи

Усе ще не знаєте, чи варто спробувати? Як щодо того, аби розвіяти декілька міфів про відбілювання?

  1. Відбілювання зубів – болісна процедура.
    Один з найбільших міфів про відбілювання – це больові відчуття. Так, раніше ця процедура була не з приємних, але у наші дні все змінилося. З часом апарати для відбілювання стали кращими та продовжують змінюватися. Співпраця новітніх апаратів та кваліфікованих спеціалістів допомагають зробити курс відбілювання безболісним. Правильна консультація, підбір матеріалів та визначення рівня чутливості роблять посмішку білосніжною без зусиль та дискомфорту.
  2. Відбілювання – руйнує емаль зубів.
    Правильно підібраний метод відбілювання не зможе нашкодити емалі зубів. Але існує ризик, якщо емаль перед процедурою вже була пошкоджена. В такому випадку рекомендують відновити емаль і лише потім проводити процедуру.
  3. Професійна чистка зубів зайва перед відбілюванням.
    У ротовій порожнині знаходить десятки тисяч, мільйонів різних бактерій та мікроорганізмів, які мають хист до розмноження у сприятливих умовах. На жаль, чищення зубів вдома та ретельний догляд не можуть на 100% вберегти від утворення нальоту та різних захворювань. Професійна чистка необхідна аби максимально очистити зуби та зробити відбілювання більш ефективним. Адже при наявності нальоту та зайвих часточок ризик неякісного відбілювання та утворення темних плям значно більший.
  4. Після відбілювання зуби стають темнішими.
    Найчастіше люди скаржаться на те, що через деякий час їх посмішка втрачає білизну. Насправді ж усе залежить від вашого догляду та поганих звичок. Так, існує фактор звикання до білосніжності зубів і згодом може здаватися, що зуби стали темнішими, але це дуже легко виправити. Дотримуйтесь правил гігієни ротової порожнини, намагайтеся їсти тільки корисну їжу та планово відвідуйте стоматолога для професійної чистки і тоді білосніжна посмішка буде з Вами довше.
  5. Чим довше триває процедура, тим кращий результат.
    Якщо Ви бажаєте мати яскраво білі зуби за один візит до стоматолога, то маємо Вас розчарувати. Неможливо відбілити зуби до бажаного результату за один раз. Процедура має певний час проведення і його збільшення може нашкодити зубам, зробити їх більш чутливими. Саме тому курс відбілювання підбирається для кожного пацієнта індивідуально, аби максимально зберегти зуби здоровими.

Можна зробити висновок, що мати білосніжну посмішку дуже легко. Варто лише обрати гарного спеціаліста, який зробить процедуру максимально комфортною та безболісною. Посміхатися найкращим моментам в житті потрібно яскравою посмішкою.

Бажаєте відбилитти зуби? Стоматологія в Києві на Позняках Эльма чекае на Вас!

Share:

Добавить комментарий

Color Skin

Nav Mode

Call Now Button