Естетична стоматологія BUY та її завдання

Естетична стоматологія Позняки

Естетична стоматологія відповідає за зовнішній вигляд зубів. І це дуже важливо, адже від краси посмішки залежить впевненість в собі, здатність швидко здобувати прихильність людей, досягати успіху в справах.

В арсеналі естетичної стоматології знаходяться останні розробки вчених, найефективніші препарати, новітні прилади і висококласні інструменти.

Відколи, тріщини, криві зуби, негарна форма і колір, щілини між — від усіх цих косметичних (а, найчастіше, і функціональних) проблем дозволяє позбутися естетична стоматологія.

Вона включає в себе такі види робіт як:

  • Реставрація зуба (відновлення)
  • Вирівнювання і виправлення прикусу.
  • Установка коронок і вінірів для маскування зіпсованих
  • Відбілювання
  • Прикраса

Професійне чищення і догляд

Причому якщо перші п’ять видів робіт є актуальними не для всіх, то процедуру очищення зубів від каменів і нальоту обов’язково потрібно проходити двічі на рік усім, хто дбає не тільки про красу, а й про їх здоров’я.

Догляд

Безумовно, всім нам добре відомо про необхідність стандартної щоденної гігієни порожнини рота. Однак регулярного чищення в домашніх умовах недостатньо. Зубний наліт і камінь, які провокує розвиток захворювань ясен, часто накопичуються в недоступних для щітки місцях: над і під яснами.

Власне, професійна чистка — це цілий комплекс заходів, націлених на видалення нальоту і вапняних відкладень. На першому етапі за допомогою ультразвуку делікатно, але дуже ефективно усуваються всі види відкладень, а поверхня емалі стає гладкою, що перешкоджає підселення бактерій.

Далі поверхня очищається за методом Airflow: суміш абразивних речовин і води під великим тиском знімає всі види нальотів і очищає проміжки. Після очищення проводиться полірування спеціальними пастами.

На останньому етапі проводиться ремінералізующая терапія, мета якої — відновлення мінерального складу емалі. Завдяки цій терапії зникають тріщини, знижується чутливість, емаль стає міцнішим, а зуби — стійкіше до дії бактерій і мікроорганізмів. В ході реминерализации на них наноситься спеціальний лак або гель з необхідними мінералами.

Чистка і реминерализация роблять зуби не тільки красивіше, повертають природно білий колір, але і запобігають розвитку патогенних бактерій і мікроорганізмів. Краса і здоров’я в естетичній стоматології йдуть рука об руку.

Share:

Добавить комментарий

Color Skin

Nav Mode

Call Now Button