7 причин, чому варто звернутися до стоматолога

Мати здорові зуби та гарну посмішку справа не з легких. Правильний догляд та профілактика не зможуть на 100% вберегти від можливості виникнення проблем та захворювань, саме тому варто знати, коли необхідно звернутися за першою допомогою в разі уникнення ускладнень.

1. Зубний біль

Одна з перших причин, чому варто звернутися до спеціаліста – зубний біль. Він свідчить про те, що проблема вже існує та необхідно якнайшвидше почати лікування. Зазвичай усі використовують знеболювальне, але воно не вирішує проблему, а лише маскує її. Якщо вчасно не звернутися до спеціаліста, то проблема може перерости у більш серйозне захворювання, коли знеболювальне буде безсильне, а єдиним вирішенням проблеми буде видалення зуба.

2. Запалення ясен

Червоні ясна, які запалюються під час чищення зубів свідчать про те, що бактерії та мікроорганізми потрапили глибше. Усунути дану проблему зможе стоматолог, який підбере правильний догляд. Ясна – це основа, яка утримує зуби на місці, тому варто серйозно підходити до їх стану.

3. Неприємний запах у роті

Неприємний запах у роті, який з’являється навіть після чищення зубів свідчить не лише про захворювання ротової порожнини, але і організму в цілому. Перш за все, запах у роті може свідчити про наявність зубного нальоту або каменю, захворювання ясен. В інших випадках може свідчити про проблеми з печінкою або легенями.

4. Больові відчуття при вживанні гарячого, холодного, солодкого або кислого.

Чай, кава, морозиво, цитрусові – групи продуктів, які найчастіше викликають больові відчуття. Поява даного симптому свідчить про наявність карієсу, що може призвести до запалення нерву, а в подальшому видалення зуба та імплантації. В іншому випадку проблема може бути пов’язана зі зменшенням товщини зубної емалі.

5. Вагітність та її планування

Навіщо відвідувати стоматолога перед початком вагітності? Все дуже просто, багато з методів лікування використовують анестезію та різні препарати, які погано впливають на ненароджену дитину. Майже усе лікування підлягає попередній діагностиці , яка потребує спеціального знімку ортопантомограми. Опромінення у період вагітності може мати свої наслідки у майбутньому.

6. Неправильний прикус або зайві зуби

Зміна молочних зубів на постійні не завжди проходить за планом. При перших же проявах вад варто звернутися до ортодонта, адже чим раніше почати лікування, тим кращий буде результат. Існують виключення, коли у дорослому віці виникають проблеми з прикусом Вирішити їх трохи складніше, але все ж можливо. Навіщо? Адже неправильний прикус може призвести до серйозних проблем і навіть втрати зубів.

7. Наявність пломб, коронок, вінірів

Аби штучні засоби прослугували довше, необхідно проводити їх перевірку, профілактику та професійний догляд. Зміни в штучних засобах або дискомфорт – перші прояви того, що існує проблема, яку необхідно усунути якнайшвидше

Виникнення проблеми або захворювання – не єдина причина для звернення до стоматолога. Профілактику необхідно проводити раз на півроку, аби точно не пропустити щось важливе.
Спеціалісти стоматологічної клініки “Elma” закликають не нехтувати своїм здоров’ям та не відкладати усе на потім. Своєчасне виявлення проблеми збереже посмішку здоровою та білосніжною.

Share:

Добавить комментарий

Color Skin

Nav Mode

Call Now Button