Реставрація зубів: усунення дефектів

Шукаєте клініку, в якій можна зробити реставрацію зуба в Києві? Кращі методики, приємні ціни, чудовий результат — для запису на прийом телефонуйте +38 (066) 700-41-57. Стоматологія «Elma».

Ідеальними зубами можуть похвалитися далеко не всі люди. При цьому яскрава посмішка вважається ознакою здоров’я, є одним із запорук успіху.

Якщо необхідно позбутися від тих чи інших дефектів, на допомогу прийде естетична стоматологія.

Для чого потрібна реставрація?

В естетичній стоматології реставрація є однією з найбільш затребуваних послуг. Дана процедура має на увазі виконання стоматологічних маніпуляцій, які спрямовані на те, щоб привести зовнішній вигляд зубної одиниці до стану, максимально наближеному до природного.

Процедура дозволяє вирішувати ряд стоматологічних проблем:

 • усунення сколів, тріщин, нерівностей;
 • відновлення зубної емалі;
 • приховування міжзубних щілин;
 • виправлення форми зубної одиниці;
 • вирівнювання його положення в зубному ряду.

Якщо хочеться з’ясувати, які саме результати може дати реставрація зубів, фото до і після дозволять переконатися, що саме завдяки цій процедурі можна повернути собі здорову, гарну посмішку.

Ключові особливості та методи відновлення.

Відновлення зубів — завдання, вирішення якої потребує індивідуального підходу. Існує кілька факторів, які стоматологом враховуються обов’язково:

 • форма зуба. У кожної зубної одиниці унікальний рельєф. Перед стоматологом стоїть завдання точно відтворити анатомічну форму, а для цього необхідні не тільки спеціальні навички, а й художнє чуття;
 • колір емалі. Є індивідуальним і не завжди буває рівномірним. Ці незначні, на перший погляд, відмінності вкрай важливо врахувати, щоб відновлений зуб не виділявся. Саме тому стоматологи працюють з матеріалами близько 20-ти різних відтінків;
 • прозорість. Змінюється від заснування до ріжучого краю. Якщо цією особливістю знехтувати, зовні відновлений зуб буде похід на коронку з пластмаси. Для відтворення прозорості доводиться використовувати кілька матеріалів з різними характеристиками.

В естетичній стоматології застосовується два методи відновлення (від обраного методу істотно залежить вартість реставрації, а також її терміни):

 1. прямий — всі маніпуляції проводять за один прийом у стоматолога і виконуються безпосередньо в ротовій порожнині;
 2. непрямий — відновлювальні маніпуляції, здебільшого, проводять поза ротової порожнини пацієнта.

Реставрація прямим методом

При такому відновленні використовують фотополімерні матеріали. Вони з’єднуються із зубною емаллю за допомогою адгезивних речовин. Фотополімери здатні відтворити відтінок емалі і навіть її природну світлопроникність.

Процедура відновлення відбувається за наступною схемою:

 • підготовка. Здійснюється професійна чистка, яка дозволяє точно визначити відтінок зубної емалі пацієнта. При необхідності здійснюється лікування карієсу, виконується анестезія;
 • робочу зону ізолюють від слини за допомогою коффердама. Якщо втрати зубної тканини значні, встановлюється штифт;
 • далі йде безпосередньо відновлення. Стоматолог виконує послідовне нанесення шарів композитних матеріалів різних відтінків і ступеня прозорості. Потім зубу шляхом шліфування надається потрібна форма.

Реставрація непрямим методом

Здійснюється шляхом протезування. Найчастіше застосовуються найбільш естетичні конструкції — вініри. Це мікропротези у вигляді накладок, які дозволяють здійснити ідеальне відновлення.

Процедура установки вінірів здійснюється наступним чином:

 • виконується професійна чистка, після якої визначається колір емалі і підбираються вініри відповідного відтінку;
 • здійснюється місцева анестезія — процедура проходить безболісно для пацієнта;
 • виконується обточування передньої поверхні зубної одиниці, після чого знімається зліпок;
 • в лабораторних умовах створюється індивідуальний мікропротез, на час виготовлення якого пацієнтові встановлюють тимчасові пластмасові пластини;
 • виготовлений вінір фіксується за допомогою стоматологічного клею.

Вкрай важливий для пацієнтів питання: скільки коштує стоматологічна реставрація зуба в клініці? Вартість процедури визначається індивідуально, так як залежить від клінічної картини, обраного методу, витрачених матеріалів та інших факторів.

Стоматологічна клініка «Эльма» гарантує восокий результат.  До речі, в Києві ціни на реставрацію зубів в стоматології «Elma» є найкращими. При цьому, використовуються якістні сучасні матеріали.

Ортодонтия — выравнивание зубов.

Share:

Добавить комментарий

Color Skin

Nav Mode

Call Now Button